pvymo 17.09.2022

Vítězkou studentské sekce prezentací na XXV. Biologických dnech se stala naše postgraduální studentka

922

U příležitosti jubilejního stého výročí založení Česko-slovenské biologické společnosti se v univerzitním kampusu Brně Bohunicích konaly XXV. Biologické dny, tentokrát na téma „Od nádorové biologie po precizní onkologii“. V studentské sekci přednášek byla jako vítězka vyhlášena postgraduální studentka našeho ústavu Barbora Výmolová. Poutavou prezentací výsledků svého výzkumu o roli nádorově asociovaných fibroblastů v mikroprostředí nádorů mozku prováděného v Laboratoři biologie nádorové buňky zaujala nejen odbornou komisi ale i účastníky konference. Tímto bychom chtěli MUDr. Výmolové pogratulovat a popřát mnoho úspěchů v další práci.

počet zobrazení: 543 autor: pvymo, poslední aktualizace: pvymo, 17.09.2022
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.